Moje služby

Svým klientům nabízím komplexní přístup ke zdraví. Základ tvoří bylinná terapie a stimulace akupunkturních bodů. Vše dále doplňuji o cvičení jógy a rehabilitační cvičení. Cílem je, aby všechny jmenované atributy začaly společně komplexně působit na zdraví. Tím dosáhneme ideálního zdravotního efektu.

Pět kroků ke zlepšení tělesného
i duševního zdraví

Úvodní diagnostika

Úvodní
diagnostika 1

Cílem je posoudit zdravotní stav pacienta, na jehož základě je sestaven individuální terapeutický plán.

Bylinná terapie

Bylinná
terapie 2

Prevence a léčba pomocí bylin je nezastupitelnou součástí celého procesu, pomoci vám může například s bolestmi zad a krční páteře, únavou, psychickými potížemi, trávením a tzv. civilizačními chorobami.

Stimulace akupunkturních bodů

Stimulace akupunkturních bodů 3

V rámci komplexního přístupu k pacientovi stimulujeme po domluvě akupunkturní body. Pomoci vám může například s bolestmi zad a krční páteře, únavou, psychickými potížemi, trávením a tzv. civilizačními chorobami.

Sestavení jídelníčku

Sestavení
jídelníčku 4

Na základě vstupního vyšetření je sestaven individuální stravovací plán, který kombinuje prvky západní dietologie s principy tradiční čínské medicíny. Cílem je podpořit celý terapeutický proces.

Aktivní cvičení & jóga

Aktivní
cvičení & jóga 5

Nezastupitelnou úlohu při péči o naše fyzické a duševní zdraví hraje pohyb a aktivní cvičení. Proto terapii dle tradiční čínské medicíny doplňuji o rehabilitační cvičení.

Ozvěte se mi